MAGNA Deti v núdzi

Kam smerujú Vaše peniaze

Príspevky od súkromných darcov sú pre nás najdôležitejším príjmom. Umožnujú nám poskytovať pomoc rýchlo, nezávisle od grantov a iných príspevkov štátnych inštitúcií. Efektívnosť a transparentnosť je pre nás mimoriadne dôležitá. Magna deti v núdzi nemíňa finančné prostriedky na prevádzkovanie veľkých kancelárií alebo realizáciu imidžových kampaní. Vaše peniaze idú tam kam majú - na implementáciu a prevádzkovanie humanitárnych a rozvojových projektov.

93% našich príjmov sme v roku 2013 použili na naše projekty.


Sme transparetní - každý darca, ktorý sa zaregistruje na našej webovej stránke dostáva pravidelný mesačný prehľad o zaslaných finančných prostriedkov.

 

Ako Váš dar pomáha priamo v teréne:

Váš príspevok vo výške 3 € zabezpečí žene bezpečný pôrod.

"Magdaléna (13 rokov) je jedna z mnohých adolescentných prvorodičiek, s ktorými sa v rámci mobilnej kliniky zdravotníci Magna Deti v núdzi stretávajú v dedinských oblastiach na západe Nikaragui..."

čítaj celý príbeh Magdalény z Nikaragui >>


Vaš príspevok vo výške 40 € vylieči ťažko podvýživené dieťa.

"V Keni na dedine sú deti považované za menej dôležité ako dospelí a často sú tými poslednými, kto dostane jedlo – musia čakať, čo zostane, kým sa nasýti zvyšok rodiny..."

čítaj celý príbeh Félixa z Kene >>

 

Rozdelenie nákladov v projektoch podľa druhu v roku 2013:

zdroj: Financial statement 2013 - Magna Children at Risk


Podrobné informácie o našich aktivitách a financovaní si môžete pozrieť na Výročné správy a Financie.

 

Kontakt

Ak máte záujem podporiť naše aktivity a máte otázky na ktoré by ste vopred potrebovali poznať odpovede, neváhajte nás kontaktovať:

telefón:
+421 2 38 104 669

e-mail: magna(@)magna.sk

č.účtu:
1331793900/1111
UniCredit Bank Slovakia a.s.

Kam smerujú Vaše peniaze