MAGNA Deti v núdzi

Magna partneri

Aktivity Magna Deti v núdzi (MAGNA) sú podporované mnohými korporatívnymi donormi a médiami, ktorí nám pomáhajú meniť životy detí vo svete. Sme hrdí na to, že práve MAGNA je partnerom týchto spoločností, ktorým nie je ľahostajný osud detí nakazených vírusom HIV v Kambodži, ťažko podvýživeným a hladným dieťom v Kongu, deťom ktorým prírodný živel zobral rodičov a strechu nad hlavou na Haiti alebo deťom, ktorým krajina, kde žijú nedokáže zabezpečiť prístup k zdravotnej starostlivosti.

HLAVNÍ MAGNA KORPORÁTNI PARTNERI

 

UniCredit Bank Slovakia a.s.

UniCredit Bank Slovakia a.s. je dlhodobým partnerom Magna Deti v núdzi. Okrem pravidelnej finančnej podpory, UniCredit Bank Slovakia a Magna Deti v núdzi pripravili spoločný projekt  pre všetkých, čo sa chcú stať Magna Záchranca. Projekt ponúka hneď niekoľko možností - prostredníctvom trvalého príkazu, debetnej či kreditnej karty symbolickou sumou pomôžete tým, ktorí to skutočne potrebujú. Unicredit Bank Slovakia takisto pravidelne organizuje fundraisingové aktivity (aukcie, výstavy a pod.) na podporu aktivít Magna Deti v núdzi.


Orange Slovensko

Magna Deti v núdzi a Orange Slovensko spolu zachraňujú životy detí vo svete. Ak máte akýkoľvek paušál alebo predplatenú kartu v mobilnej sieti Orange a FunFón, môžete sa aj Vy stať Magna Záchranca a aktivovať si s textom “MAGNA“, zaslaným na skrátené číslo 806, pravidelné prispievanie v projekte Magna Záchranca. Čiastkou 3€ , ktorá sa bude 1 x mesačne automaticky odčítať z Vášho kreditu alebo bude pripočítaná k Vašej faktúre, tak môžete pomáhať pravidelne každý mesiac.  Každý Magna Záchranca 1x mesačne dostane bezplatnú SMS s informáciami o aktuálne prebiehajúcich projektoch, ktoré sú realizované z vyzbieraných finančných prostriedkov cez SMS.

Orange Slovensko odovzdáva 100 percent výnosu zbierok organizácii Magna Deti v núdzi.

 

Fondation Orange

Magna Deti v núdzi a Fondation Orange spolu zabezpečujú zdravotnú, psychosociálnu a odborne právnu pomoc  asistenciu obetiam sexuálneho zneužívania v Demokratickej Republike Kongo. Fondation Orange finančne spolufinancuje projekt MAGNA kliniky pre obete sexuálneho násilia v nemocnici Kintambo, Kinshasa v roku 2014.

Viac o MAGNA projektoch v DR Kongo >>

 

Slovak Telekom

Magna Deti v núdzi a Slovak Telekom spolu zachraňujú životy detí vo svete. Ak máte akýkoľvek paušál alebo predplatenú kartu v mobilnej sieti Telekom, môžete sa aj Vy stať Magna Záchranca a aktivovať si s textom “MAGNA“, zaslaným na skrátené číslo 806, pravidelné prispievanie v projekte Magna Záchranca. Čiastkou 3€ , ktorá sa bude 1 x mesačne automaticky odčítať z Vášho kreditu alebo bude pripočítaná k Vašej faktúre, tak môžete pomáhať pravidelne každý mesiac.  Každý Magna Záchranca 1x mesačne dostane bezplatnú SMS s informáciami o aktuálne prebiehajúcich projektoch, ktoré sú realizované z vyzbieraných finančných prostriedkov cez SMS.

T-Mobile Slovensko odovzdáva 100 percent výnosu zbierok organizácii Magna Deti v núdzi.

 

O2 Slovakia

Magna Deti v núdzi a O2 Slovakia, s.r.o. spolu zachraňujú životy detí vo svete. Ak máte akýkoľvek paušál alebo predplatenú kartu v mobilnej sieti O2, môžete sa aj Vy stať Magna Záchranca a aktivovať si s textom “MAGNA“, zaslaným na skrátené číslo 806, pravidelné prispievanie v projekte Magna Záchranca. Čiastkou 3€ , ktorá sa bude 1 x mesačne automaticky odčítať z Vášho kreditu alebo bude pripočítaná k Vašej faktúre, tak môžete pomáhať pravidelne každý mesiac.  Každý Magna Záchranca 1x mesačne dostane bezplatnú SMS s informáciami o aktuálne prebiehajúcich projektoch, ktoré sú realizované z vyzbieraných finančných prostriedkov cez SMS.

O2 Slovakia odovzdáva 100 percent výnosu zbierky organizácii Magna Deti v núdzi.


Rainside

Rainside je moderným internetovým providerom špecializujúcim sa na dátové telekomunikačné technológie. Pre Magna Deti v núdzi poskytuje komplexné služby v oblasti dátových služieb.

 

Dočista

Spoločnosť Dočista poskytuje profesionálne upratovacie a čistiace služby pre individuálnu aj firemnú klientelu. Pre Magna Deti v núdzi zabezpečuje pravidelné upratovanie administratívnych priestorov.

 

 

Istropolitana Ogilvy

Reklamná agentúra Istropolitana Ogilvy a Magna Deti v núdzi spoločne vytvárajú kampane a apelujú na
spoločnosť, aby sa zapojila do záchrany životov detí vo svete. Spolupráca zatiaľ vyústila do dvoch veľkých kampaní TU a TERAZ, POSLITE IM DOBRÚ SPRÁVU. Istropolitana Ogilvy poskytuje svoje služby bez nároku na akýkoľvek honorár.

 

Ham.sk

Ham.sk je portál pre online objednávanie a donášku jedál z overených reštaurácií v Bratislave a v Košiciach. Po dobrých skúsenostiach s predchádzajúcimi charitatívnymi činnosťami sa Ham.sk v januári 2015 dohodol na spolupráci s Magna Deti v núdzi. Zákazníci Ham.sk môžu v poslednom kroku objednávky jedla prispieť organizácii Magna Deti v núdzi a „podeliť“ sa tak o svoje jedlo s deťmi v núdzi.

ham.sk

 

1:Face Watch

Face Watch je celosvetový projekt, ktorý firma H&G Time s.r.o priniesla aj na Slovensko a do Českej republiky. 1:Face Watch hodinky podporujú skutočné svetové problémy ako boj proti chudobe, AIDS, nedostatku pitnej vody a mnoho iných. Červené a červeno-biele hodinky sú spojené príbehmi pomoci Magna Deti v núdzi.

Kúpa červených hodiniek pomáha našim terénnym pracovníkom bojovať proti AIDS a zabezpečiť, aby pacienti s pozitívnym testom mali prístup k zdravotnej starostlivosti, poradenstvu a podpore. 1 červené hodinky 1:Face Watch zabezpečia HIV rapid test pre 4 ľudí, ktorým takto pomôžu zistiť ich status a následne lepší prístup k liekom.

Kúpa červeno-bielych hodiniek 1:Face Watch pomáha obetiam živelných katastrof, pre ktoré je čistá voda jednou z najdôležitejších potrieb na prežitie. Kontaminovaná voda môže naopak priniesť život ohrozujúce parazity a choroby. V týchto situáciách je spoľahlivý prístup k čistej vode veľmi dôležitý a môže znamenať rozdiel medzi životom a smrťou. 1 červeno-biele hodinky 1:Face Watch prostredníctvom pracovníkov Magna Deti v núdzi zabezpečia čistú vodu pre 15 ludí na celý mesiac.

1facewatch.sk

 

V minulosti sme takisto spolupracovali aj s Vaculík Advertising, First Data, Hypernova, Kaufland, Medusa Group, Kenvelo, a mnohými iným, za ktorých podporu ďakujeme.

 

HLAVNÍ MEDIÁLNI PARTNERI

 

Rádio EXPRES

Rádio EXPRES je jedným z hlavných mediálnych partnerov Magna Deti v núdzi na Slovensku. Rádio Expres a Magna Deti v núdzi pravidelne prostredníctvom éteru Rádia Expres prinášajú témy zamerané na zvýšenie povedomia o humanitárnej práci, problémoch "tretieho sveta" a snažia sa mobilizovať slovenskú verejnosť pomôcť tieto problémy riesiť.

 

RTVS

RTVS je jedným z hlavných mediálnych partnerov Magna Deti v núdzi. Prostredníctvom vysielania Slovenskej televízie a Slovenského rozhlasu dáva široký priestor témam humanitárnej pomoci, problémom tretieho sveta a osvety, vďaka čomu pomáha šíriť o nich povedomie a mobilizovať verejnosť v riešení daných problémov.

 

zoznam.sk

Internetový portál ZOZNAM je jedným z hlavných mediálnych partnerov Magna Deti v núdzi na Slovensku. Zoznam a Magna Deti v núdzi pravidelne prostredníctvom projektu Magna Záchranca na topky.sk prinášajú témy zamerané na zvýšenie povedomia o humanitárnej práci, problémoch "tretieho sveta" a snažia sa mobilizovať slovenskú verejnosť pomôcť tieto problémy riesiť.

 

azet.sk

Internetový portál AZET je jedným z hlavných mediálnych partnerov Magna Deti v núdzi na Slovensku. Azet a Magna Deti v núdzi pravidelne prostredníctvom webových stránok prinášajú témy zamerané na zvýšenie povedomia o humanitárnej práci, problémoch "tretieho sveta" a snažia sa mobilizovať slovenskú verejnosť pomôcť tieto problémy riesiť.

 

Pri jednotlivých kampaniach pravidelne spolupracujeme s významnými médiami na Slovensku:

 • TV JOJ
 • TV Markíza
 • .týžden
 • Hospodárske noviny
 • Trend
 • Profit
 • Fun rádio
 • Jemné Melódie
 • a iné

 

INŠTITUCIONÁLNI MAGNA PARTNERI VO SVETE A NA SLOVENSKU

 • Platforma mimovládnych organizácií na Slovensku (PMVRO)
 • Úrad pre humanitárnu pomoc Európskej komisie ECHO (Humanitarian Aid Office of the European Commission)
 • SlovakAid
 • MZV SR
 • MV SR
 • UNICEF
 • World Food Program
 • AnRS (Agence nationale de recherches sur le sida et les hépatites virales)
 • Clinton Foundation
 • Merieux Foundation
 • Project Trust
 • a iní
Kam smerujú Vaše peniaze