MAGNA Deti v núdzi

Kampane a výstavy

Magna Deti v Núdzi svojou prácou na edukačných a informačných kampaniach upozorňuje širokú verejnosť na problémy vo svete a snaží sa v ľuďoch prebudiť pocit zodpovednosti pomôcť ľuďom v ohrození aj mimo vlastnú krajinu. Mobilizujeme ľudí k myšlienkam humanitárnej a rozvojovej pomoci a združujeme tých, ktorí sa o túto tematiku zaujímajú a chcú sa aj aktívne zapojiť.

PODEĽTE SA
Magna Deti v núdzi (MAGNA) apeluje pomocou kampane “PODEĽTE SA” na verejnosť s výzvou podeliť sa o jedlo s dieťaťom v Kambodži, Kongu alebo Južnom Sudáne zapojením sa do pravidelnej podpory zaslaním SMS v tvare “MAGNA” na číslo 806 v honote 3,-Eur.

Viac info o SMS 806 >>

Na sociálnych sieťach sa ľudia „delia“ o rôzne veci. Avšak často krát je to delenie sa o veci, ktoré nemajú hlbší význam. Jednou z týchto vecí je aj fenomén fotiek jedál z mobilu na Facebook, alebo Instagram, ktoré si ľudia pripravili, alebo objednali v reštaurácii s domnením, že im to zvýši ich spoločenský status.

V kampani ukázujeme, že tento spôsob „delenia“ sa o jedlo nemá pridanú hodnotu a najlepší spôsob je, ak sa o jedlo podelia skutočne a to je zaslaním SMS. Takto vytvárame kontrast, pomocou ktorého demonštrujeme, čo to skutočne znamená „podeliť sa tým najlepším spôsobom“.

Kampaň “Podeľte sa” vznikla vďaka pro bono podpore od Istropolitana Ogilvy, rádia Expres, FUN radio, Big Media, ISPA, Star media, Forbes (Business Consulting & Media, s.r.o), Kaufland, André Média SK a iných.

Celý (100%) výťažok zbierky je od spoločností Orange Slovensko, a.s., Slovak Telekom, a.s. a O2 Slovakia, s.r.o. poskytnutý humanitárnej organizácii Magna Deti v núdzi.

Ďakujeme!

Kam smerujú Vaše peniaze