MAGNA Deti v núdzi

Pošlite SMS MAGNA 806

Pošlite teraz SMS v tvare "MAGNA" na číslo 806 v hodnote 3 € a budete spolu s nami pomáhať zachraňovať životy detí a ich rodín v núdzi každý deň.

Prostredníctvom symbolického mesačného príspevku v hodnote 3 € môžete spolu s nami pomáhať zachraňovať životy detí. Vďaka Vám budú môcť deti prežiť každý ďalší deň – dostanú zdravotnú starostlivosť, lieky a nebudú trpieť hladom. Zároveň budete mať prehľad ako, komu a kde všade Vaše peniaze pomáhajú. Vaša malá suma sa takto premení na našu veľkú pomoc.

Magna Deti v núdzi má vyhlásenú verejnú zbierku s možnosťou zaslania SMS v tvare "MAGNA" na číslo 806 a prostriedky z nej získané pravidelne využíva na pomoc deťom a ich rodinám vo svojich projektoch. O využití Vášho daru pravidelne informujem prostredníctvom spätnej sms a na našich webových stránkach. Zaslaním SMS v tvare MAGNA na čislo 806 si darca aktivuje každomesačné pravidelné prispievanie. V spätnej SMS dostanete potvrdenie o zapojení sa do projektu. Symbolickou čiastkou 3 €, ktorá sa bude 1 x mesačne automaticky odčítať z Vášho kreditu alebo bude pripočítaná k Vašej faktúre, tak budete pomáhať pravidelne každý deň. Z pravidelného prispievania sa môžete vždy bezplatne odhlásiť.

Z pravidelného prispievania sa môže kedykoľvek bezplatne odhlásiť zaslaním následne bezplatnej SMS v tvare MAGNA STOP na číslo 806. Po zaslaní takejto SMS budete z pravidelného prispievania vyradený.

Čo znamená Váš príspevok vo výške 3 € v teréne?

zabezpečí terapeutickú stravu pre podvýživené dieťa na celý mesiac

 

zabezpečí pre 20 detí liečbu ťažkej dehydratácie

 


O využití Vášho daru Vás budeme pravidelne informovať:

Každý, kto si aktivuje pravidelné prispievanie v projekte Magna Záchranca dostane pravidelne (1x za mesiac) bezplatnú SMS s informáciami o aktuálne prebiehajúcich projektoch, ktoré sú realizované aj z vyzbieraných finančných prostriedkov cez SMS.

Celý (100%) výťažok zbierky je od spoločností Orange Slovensko, a.s., Slovak Telekom, a.s. a O2 Slovakia, s.r.o. poskytnutý humanitárnej organizácii Magna Deti v núdzi.

Platí pre akýkoľvek paušál alebo predplatenú kartu u ktoréhokoľvek slovenského operátora, v mobilných sieťach FunFón, O2, Orange, Telekom, Magna Záchranca sa môžete stať veľmi jednoducho.

Pošlite deťom dobrú správu.

 

Pozrite si kampane na SMS "MAGNA" 806:

Pošlite im dobrá správu >>

TU a TERAZ >>


 

Kontakt

Ak máte záujem podporiť naše aktivity a máte otázky na ktoré by ste vopred potrebovali poznať odpovede, neváhajte nás kontaktovať:

telefón:
+421 2 38 104 669

e-mail: magna(@)magna.sk

č.účtu:
1331793900/1111
UniCredit Bank Slovakia a.s.

Kam smerujú Vaše peniaze